Волошин Ігор Анатолійович

Волошин Ігор Анатолійович

Дата та місце народження:

Дата та обставини загибелі:

Загинув 21 липня 2014 року о 19:40 поблизу села Кам’янка Бахмутського району Донецької області на блокпосту сил АТО в результаті підриву мікроавтобуса, начиненого вибухівкою.

Місце поховання:

місто Рівне, кладовище Нове, алея Героїв.

Життєпис:

Ігор Волошин народився в обласному центрі Рівне, був єдиною дитиною в сім'ї. Навчався у рівненській школі «Центр Надії». Ще у шкільні роки побував у Німеччині, Болгарії, Франції, жив у французькій сім'ї за програмою обміну. Закінчив Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж за спеціальністю «банківська справа» з відзнакою. Працював в Укрексімбанку та навчався на економічному факультеті Національного університету водного господарства та природокористування. Під час Майдану 2004 року разом з іншими студентами на кілька днів їздив у Київ, де брав участь в акціях протесту. 2005 року був призваний на строкову службу, яку проходив в Рівному у військовій частині СБУ. В подальшому повернувся до роботи у банку на посаді менеджера-економіста.

З початком російської збройної агресії Ігор одразу пішов у військкомат, але його призов двічі відкладали. Він звернувся до батальйону тероборони, що формувався у Дніпропетровську, і 16 травня 2014 у добровільному порядку був мобілізований Красногвардійсько-Кіровським ОРВК м. Дніпропетровськ.

Кулеметник 39-го батальйону територіальної оборони «Дніпро-2».

Нагороди:

присвоєно звання «Почесний громадянин міста Рівне» (посмертно).

Меморіальні дошки:

  • На будівлі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Центр надії», відкрили меморіальну дошку на честь Ігора Волошина. Ініціатором встановлення меморіальної дошки та збору коштів була організація «Спілка офіцерів».
  • Один із провулків в центрі міста Рівне носить ім'я Ігоря Волошина.
  • Почесний громадянин міста Рівне (посмертно; рішення Рівненської міської ради № 5756 від 17 вересня 2015 року).
Логотип Віртуального меморіалу© 2025 Віртуальний меморіал героїв Рівненщини.
Сайт Рівненського обласного краєзнавчого музею.